⚽ JDT vs Selangor FC  LIVE 62'  JDT -0.5 AH: 1.82 ⚽ EPL: Liverpool vs Man United  LIVE 38'  Liverpool Menang: 1.55 ⚽ La Liga: Real Madrid vs Atletico  LIVE 74'  BTTS: 1.78 ⚽ UCL: PSG vs Bayern – Esok 03:00 MYT – Odd: 2.10 ⚽ Liga Super: Kedah vs Pahang  0-0 LIVE  O/U 2.5: 2.05 ⚽ Serie A: Napoli vs Inter Milan – Malam ini – Odd: 2.30 ⚽ Bundesliga: Dortmund vs Leverkusen – Odd: 2.15 ⚽ Piala FA Malaysia: Perlawanan Final – Odd Khas: 1.90 ⚽ JDT vs Selangor FC  LIVE 62'  JDT -0.5 AH: 1.82 ⚽ EPL: Liverpool vs Man United  LIVE 38'  Liverpool Menang: 1.55 ⚽ La Liga: Real Madrid vs Atletico  LIVE 74'  BTTS: 1.78 ⚽ UCL: PSG vs Bayern – Esok 03:00 MYT – Odd: 2.10 ⚽ Liga Super: Kedah vs Pahang  0-0 LIVE  O/U 2.5: 2.05 ⚽ Serie A: Napoli vs Inter Milan – Malam ini – Odd: 2.30 ⚽ Bundesliga: Dortmund vs Leverkusen – Odd: 2.15 ⚽ Piala FA Malaysia: Perlawanan Final – Odd Khas: 1.90

⚽ Liga Super • EPL • UCL • 50+ Liga

pusy888 Bola Sepak – Pertaruhan Bola Sepak Malaysia Paling Lengkap dengan Odd Terbaik

Dari Liga Super Malaysia yang penuh semangat hingga El Clasico yang mendebarkan — pusy888 menutup lebih 50 liga bola sepak sedunia dengan pasaran pertaruhan terluas dan odd paling kompetitif untuk peminat bola sepak Malaysia.

50+

Liga Bola Sepak

800+

Perlawanan / Minggu

RM10

Pertaruhan Minimum

pusy888
50+
Liga Bola Sepak Aktif
800+
Perlawanan Setiap Minggu
98.5%
Payout Rate Purata
24/7
Pertaruhan Langsung

🔴 Perlawanan Bola Sepak Semasa & Akan Datang

Pilih perlawanan, pasang pertaruhan langsung atau tentukan pilihan lebih awal

⚽ Liga Super Malaysia • Separuh Masa
JDT 2 – 0 Selangor FC LIVE 62'
Stadium Tan Sri Dato Hj Hassan Yunos, Johor Bahru
JDT Menang1.55
Seri4.20
Selangor3.80
AH -1.51.82
O/U 2.51.65
⚽ English Premier League • Babak Pertama
Liverpool 1 – 0 Man United LIVE 38'
Anfield, Liverpool
Liverpool1.55
Seri4.00
Man Utd3.60
BTTS1.80
O 2.51.72
⚽ La Liga • Ahad 03:00 MYT
Real Madrid vs Atletico Madrid
Ahad, 03:00 MYT • Santiago Bernabeu, Madrid
Real Madrid1.95
Seri3.40
Atletico2.20
AH -0.51.88
BTTS1.78
⚽ UEFA Champions League • Rabu 03:00 MYT
PSG vs Bayern Munich
Rabu, 03:00 MYT • Parc des Princes, Paris
PSG2.30
Seri3.30
Bayern2.10
O 3.51.95
BTTS1.72
⚽ Liga Super Malaysia • Sabtu 20:45 MYT
Kedah FC vs Pahang FC
Sabtu, 20:45 MYT • Stadium Darulaman, Alor Setar
Kedah1.90
Seri3.50
Pahang2.40
AH -0.51.85
O/U 2.52.05
⚽ Bundesliga • Sabtu 22:30 MYT
Borussia Dortmund vs Bayer Leverkusen
Sabtu, 22:30 MYT • Signal Iduna Park
Dortmund2.15
Seri3.20
Leverkusen2.05
BTTS1.68
O 2.51.75
Slip Pertaruhan
JDT Menang
JDT vs Selangor • Liga Super MY
1.55
Liverpool Menang
Liverpool vs Man United • EPL
1.55
Real Madrid Menang
Real Madrid vs Atletico • La Liga
1.95
JenisParlay (3 Pilihan)
Odd Gabungan4.68x
Kemenangan BerpotensiRM 468
Sahkan Pertaruhan

* Slip di atas adalah contoh ilustrasi sahaja

🏆 Liga Bola Sepak yang Diliputi di pusy888

Dari liga tempatan Malaysia hingga pentas antarabangsa paling bergengsi di dunia

🇪🇨
Liga Super Malaysia

Perlawanan tempatan yang paling dekat di hati

16 pasukan • 240+ perlawanan
🏴
English Premier League

Liga bola sepak paling popular di dunia

20 pasukan • 380 perlawanan
🇪🇸
La Liga Spanyol

Real Madrid, Barcelona & lebih banyak lagi

20 pasukan • 380 perlawanan
🇪🇺
UEFA Champions League

Pentas terbaik Eropah setiap musim

32 pasukan • 125+ perlawanan
🇩🇪
Bundesliga Jerman

Bayern, Dortmund & pesaing sengit lain

18 pasukan • 306 perlawanan
🇮🇹
Serie A Itali

Inter, Napoli, Juventus & AC Milan

20 pasukan • 380 perlawanan
🇫🇷
Ligue 1 Perancis

PSG & liga yang semakin menarik

18 pasukan • 306 perlawanan
🇪🇨
Piala FA Malaysia

Kejohanan piala kebangsaan Malaysia

Knockout • Odd Khas Tersedia
pusy888

Bola Sepak di pusy888 – Lebih dari Sekadar Pertaruhan Biasa

Bola sepak dan rakyat Malaysia memang tidak boleh dipisahkan. Dari stadium penuh dengan penyokong JDT di Stadium Larkin yang bersorak hingga kawan-kawan berkumpul tengah malam menonton EPL — bola sepak sudah sebati dengan kehidupan seharian kita. pusy888 hadir untuk menambah satu lagi dimensi dalam pengalaman menonton bola sepak anda, menjadikan setiap perlawanan terasa lebih bermakna dan lebih mendebarkan.

Bahagian bola sepak di pusy888 direka dengan satu tujuan utama: memberikan pengalaman pertaruhan bola sepak terbaik untuk pemain Malaysia. Ini bukan sekadar klaim. Kami melabur masa dan usaha untuk memastikan liputan liga tempatan seperti Liga Super Malaysia, Liga Premier, dan Piala FA Malaysia sama lengkapnya dengan liputan liga-liga besar Eropah. Kami faham bahawa ada segmen pemain yang lebih suka bertaruh pada pasukan tempatan yang mereka ikuti setiap minggu, dan ada juga yang lebih berminat dengan EPL atau UCL. pusy888 melayan kedua-dua kumpulan ini dengan sepenuhnya.

Odd bola sepak di pusy888 dikira dengan margin yang rendah berbanding kebanyakan platform tempatan. Dalam bahasa mudah, ini bermakna nilai yang lebih baik untuk setiap pertaruhan yang anda pasang. Sebagai contoh, jika odd JDT menang di platform lain adalah 1.70, anda mungkin akan dapati odd yang sama atau lebih baik di pusy888 kerana kami mengambil margin yang lebih kecil. Dalam jangka panjang, ini boleh membuat perbezaan yang ketara kepada keseluruhan rekod kemenangan anda.

Sistem pertaruhan langsung (in-play) bola sepak di pusy888 adalah antara yang paling responsif di pasaran Malaysia. Bayangkan anda sedang menonton JDT bermain di Stadium Larkin dan selepas minit ke-60, tengah padang JDT mula menguasai permainan tetapi skor masih 0-0. Anda boleh memasang pertaruhan pada JDT menang berdasarkan apa yang anda nampak secara langsung, dengan odd yang mencerminkan situasi semasa perlawanan. Ini adalah cara pertaruhan yang jauh lebih menarik berbanding sekadar pasang sebelum perlawanan bermula.

Pasaran bola sepak di pusy888 juga sangat luas. Untuk perlawanan besar seperti El Clasico atau derby Manchester, anda mungkin akan dapati lebih 60 pasaran berbeza yang boleh dipilih. Ini termasuk pertaruhan asas seperti pemenang perlawanan (1X2), Asian Handicap (AH), Over/Under gol, serta pasaran yang lebih khusus seperti Both Teams to Score (BTTS), pencetak gol pertama, bila-bila masa pencetak gol, bilangan sudut, kad kuning, dan banyak lagi. Pemain yang mengikuti statistik perlawanan secara mendalam akan menikmati kedalaman pasaran yang pusy888 tawarkan.

Parlay bola sepak adalah salah satu jenis pertaruhan yang paling popular di kalangan pemain Malaysia di pusy888. Hujung minggu yang penuh dengan perlawanan EPL adalah masa yang paling seronok untuk membina parlay — pilih beberapa perlawanan yang anda yakin, gabungkan dalam satu tiket, dan tunggu dengan penuh debaran. Kemenangan serentak pada beberapa perlawanan memberikan kegembiraan yang tersendiri, dan potensi keuntungannya pun jauh lebih tinggi daripada pertaruhan tunggal.

Untuk peminat Liga Super Malaysia khususnya, pusy888 adalah tempat terbaik untuk bertaruh. Kami mempunyai liputan penuh setiap pusingan liga, dari perlawanan pembuka musim hingga perlawanan akhir yang menentukan juara. Odd untuk perlawanan Liga Super dikemaskini secara khusus mengikut form terkini pasukan, kecederaan pemain, dan statistik head-to-head. Ini bermaksud anda sentiasa mendapat gambaran yang tepat tentang nilai pertaruhan sebelum membuat keputusan.

Liga Super Malaysia – Kebanggaan Bola Sepak Tempatan

JDT sudah lama mendominasi Liga Super Malaysia dan menjadi antara pasukan Asia Tenggara yang paling dikenali. Tapi Liga Super bukan sekadar pasal JDT. Kedah FC, Selangor FC, Pahang FC, Sabah FC dan lain-lain pasukan sentiasa memberikan saingan yang sengit setiap musim. Di pusy888, anda boleh ikuti setiap perlawanan Liga Super dengan pasaran yang mencukupi, termasuk pertaruhan langsung semasa perlawanan berlangsung.

Apa yang menarik tentang bertaruh pada Liga Super di pusy888 adalah kedalaman statistik yang kami sediakan. Anda boleh lihat rekod head-to-head, form semasa, pencetak gol teratas, dan analisis ringkas sebelum membuat keputusan. Ini sangat berguna terutamanya apabila anda mahu bertaruh pada pasaran yang lebih spesifik seperti pencetak gol pertama atau jumlah sudut dalam perlawanan.

Odd Bola Sepak Terpilih
PerlawananPilihanOdd
JDT vs SelangorJDT Menang1.55
Liverpool vs Man UtdLiverpool1.55
Real Madrid vs AtleticoReal Madrid1.95
PSG vs BayernBayern2.10
Kedah vs PahangKedah1.90
Dortmund vs LeverkusenSeri3.20

Odd dikemaskini secara langsung. Nilai di atas adalah ilustrasi.

Pertaruhan Minimum: RM 10

Parlay Minimum: 2 pilihan

Kemenangan Maksima: RM 500,000

Daftar & Bertaruh Sekarang

📋 Jenis Pasaran Bola Sepak di pusy888

Dari pertaruhan paling asas hingga pasaran khas untuk pemain berpengalaman

Pemenang Perlawanan (1X2)

Bentuk pertaruhan paling asas — pilih pasukan rumah menang, tandang menang, atau perlawanan berakhir seri. Paling sesuai untuk pemain baharu yang baru mula mencuba.

Contoh: JDT Menang @ 1.82
Asian Handicap (AH)

Pasukan lebih kuat diberikan kekurangan gol sebagai penyeimbang. Menghapuskan seri dalam kebanyakan kes dan menawarkan nilai lebih tinggi untuk perlawanan yang tidak seimbang.

Contoh: JDT -1.5 AH @ 2.05
Over / Under Gol (O/U)

Bertaruh sama ada jumlah gol dalam perlawanan akan melebihi atau kurang daripada had yang ditetapkan. Populah untuk perlawanan antara pasukan yang sama kuat.

Contoh: O/U 2.5 Gol @ 1.88
Both Teams to Score (BTTS)

Bertaruh sama ada kedua-dua pasukan akan mencetak sekurang-kurangnya satu gol dalam perlawanan. Sangat popular untuk perlawanan EPL dan La Liga.

Contoh: BTTS Ya @ 1.72
Pencetak Gol Pertama

Ramal siapa pemain yang akan mencetak gol pertama dalam perlawanan. Odd yang jauh lebih tinggi berbanding pertaruhan biasa dengan potensi kemenangan yang lumayan.

Contoh: Salah Cetak Gol Pertama @ 4.50
Parlay / Accumulator

Gabungkan 2 hingga 12 pilihan dari perlawanan berbeza. Odd didarabkan bersama untuk potensi kemenangan yang jauh lebih besar daripada pertaruhan tunggal.

Contoh: 3 pilihan @ 4.68x gabungan
pusy888

🇪🇨 Liga Super Malaysia – Denyutan Nadi Bola Sepak Tempatan

Ada sesuatu yang sangat istimewa tentang menonton perlawanan Liga Super Malaysia secara langsung. Sorakan penyokong JDT di Stadium Larkin, ketegangan perlawanan derby antara Selangor dan Kuala Lumpur, semangat pasukan-pasukan dari negeri-negeri lain yang berjuang untuk maju — ini adalah nafas bola sepak Malaysia yang tidak ada gantinya.

Di pusy888, kami memberikan penumpuan khusus kepada Liga Super Malaysia. Setiap perlawanan dalam liga mempunyai pasaran pertaruhan yang lengkap, termasuk pertaruhan langsung semasa perlawanan berlangsung. Odd kami untuk Liga Super dikira berdasarkan data statistik terkini, rekod form pasukan, kehadiran pemain kunci, dan faktor padang sendiri — memberikan anda gambaran nilai yang paling tepat sebelum membuat keputusan.

Penyokong JDT yang ingin bertaruh pada pasukan kesayangan mereka akan dapati pusy888 sebagai platform yang paling selesa. Begitu juga penyokong Kedah, Pahang, Selangor, Sabah dan lain-lain pasukan — kami menghormati semua penyokong bola sepak Malaysia tanpa mengira warna baju pasukan pilihan mereka.

Liga Super
16 pasukan • Liputan penuh
Liga Premier
12 pasukan • Perlawanan promosi
Piala FA
Knockout • Odd khas
Piala Malaysia
Tradisi • Pasaran penuh
Kedudukan Liga Super (Contoh)
# Pasukan M Mata
1 JDT 22 58
2 Kedah FC 22 48
3 Selangor FC 22 45
4 Pahang FC 22 42
5 Sabah FC 22 38

Kedudukan di atas adalah ilustrasi sahaja.

Kenapa Pilih pusy888 untuk Pertaruhan Bola Sepak?

Kelebihan yang menjadikan pusy888 pilihan utama peminat bola sepak Malaysia

Odd Dikemaskini Masa Nyata

Odd bola sepak di pusy888 berubah setiap beberapa saat semasa perlawanan berlangsung, memastikan anda sentiasa mendapat nilai terkini dan paling tepat.

Streaming Perlawanan

Tonton perlawanan bola sepak pilihan langsung dalam platform pusy888 sambil bertaruh tanpa perlu tukar tab atau buka aplikasi lain.

Statistik & Head-to-Head

Akses rekod form semasa, statistik head-to-head, analisis pencetak gol dan data terperinci untuk bantu anda membuat keputusan pertaruhan lebih bijak.

50+ Liga Diliputi

Dari Liga Super Malaysia hingga liga-liga kecil Eropah — pusy888 menutup lebih 50 liga bola sepak sedunia sepanjang musim.

Cash Out Awal

Tutup pertaruhan anda lebih awal untuk kunci kemenangan atau hadkan kerugian berdasarkan situasi semasa perlawanan yang sedang berlangsung.

Optimum Mudah Alih

Bertaruh bola sepak dari mana sahaja dengan telefon bimbit. Platform pusy888 responsif sepenuhnya untuk semua saiz skrin tanpa perlu muat turun.

Deposit & Pengeluaran Laju

Deposit via Touch 'n Go, DuitNow atau FPX masuk dalam minit. Pengeluaran kemenangan diproses pantas tanpa birokrasi yang membebankan.

Sokongan Bahasa Melayu 24/7

Pasukan sokongan pusy888 yang fasih Bahasa Melayu sedia membantu melalui live chat, WhatsApp dan e-mel sepanjang masa.

Cara Mula Bertaruh Bola Sepak di pusy888

Dari daftar hingga pertaruhan pertama anda dalam masa kurang dari 5 minit

1
Daftar Akaun Percuma

Isi borang pendaftaran ringkas dengan nama, nombor telefon dan e-mel Malaysia anda. Sahkan melalui OTP SMS. Proses tidak sampai 3 minit.

2
Buat Deposit

Deposit minimum RM10 menggunakan Touch 'n Go eWallet, DuitNow, GrabPay, Boost, ShopeePay atau FPX Maybank2u atau CIMB Clicks. Kredit masuk serta-merta.

3
Pilih Perlawanan & Pasaran

Layari bahagian Bola Sepak, pilih liga dan perlawanan yang anda inginkan, klik pada odd pilihan anda untuk masukkan ke dalam slip pertaruhan.

4
Sahkan & Menang!

Masukkan jumlah pertaruhan, semak slip anda dan sahkan. Kemenangan dikreditkan automatik ke akaun pusy888 anda sebaik perlawanan tamat.

🎁 Promosi Bola Sepak Eksklusif pusy888

Bonus dan tawaran khas yang direka untuk peminat bola sepak Malaysia

Ahli Baru

RM188

Bonus Bola Sepak Pertama

Dapatkan bonus 100% sehingga RM188 pada deposit pertama anda khas untuk bahagian bola sepak pusy888. Boleh digunakan untuk semua liga dan pasaran.

Tuntut Bonus

Parlay Bonus

10%

Bonus Parlay Bola Sepak

Setiap kali parlay bola sepak 4 pilihan atau lebih anda menang, pusy888 tambah bonus 10% atas kemenangan anda secara automatik tanpa perlu pohon.

Daftar Sekarang

Cashback Mingguan

5%

Cashback Bola Sepak Setiap Isnin

Terima balik 5% daripada kerugian bersih mingguan anda di bahagian bola sepak pusy888. Dikreditkan setiap hari Isnin pagi secara automatik tanpa syarat rumit.

Ketahui Lebih Lanjut

Deposit Mudah, Bertaruh Terus

Mahu bertaruh pada perlawanan bola sepak malam ini? Dengan pusy888, proses dari deposit hingga pertaruhan pertama anda mengambil masa tidak sampai 5 minit. Semua kaedah pembayaran yang kami terima adalah kaedah yang sudah biasa digunakan rakyat Malaysia seharian, tanpa sebarang bayaran tersembunyi.

Deposit minimum hanya RM10. Pengeluaran kemenangan melalui e-dompet biasanya siap dalam 15 minit. Untuk pengeluaran ke bank melalui FPX, anggaran masa adalah 1 hingga 3 jam pada waktu perniagaan. Tiada had bilangan pengeluaran sehari dan tiada caj transaksi untuk setiap pengeluaran.

Touch 'n Go eWallet GrabPay Boost ShopeePay DuitNow FPX Maybank2u CIMB Clicks
RM10
Deposit Minimum
< 5 min
Masa Proses Deposit
RM50
Pengeluaran Minimum
pusy888
Dasar Privasi & Perlindungan Data Pemain Bola Sepak

Semua maklumat peribadi dan rekod pertaruhan bola sepak anda di pusy888 dilindungi sepenuhnya dengan enkripsi SSL 256-bit. Kami tidak pernah berkongsi atau menjual data anda kepada mana-mana pihak ketiga. Setiap transaksi kewangan diproses melalui saluran yang selamat dan bertauliah. Anda mempunyai hak penuh untuk mengakses, mengemaskini atau memohon penghapusan data peribadi anda pada bila-bila masa dengan menghubungi pasukan sokongan kami melalui e-mel atau live chat 24/7.

Baca Dasar Privasi Penuh →

📚 Pertaruhan Bola Sepak yang Bertanggungjawab

pusy888 komited untuk memastikan semua peminat bola sepak bertaruh dengan selamat dan terkawal

Tetapkan Had Deposit

Urus bajet pertaruhan bola sepak anda dengan menetapkan had deposit harian, mingguan atau bulanan dalam tetapan akaun pusy888 anda.

Jangan Kejar Kerugian

Kekalahan dalam pertaruhan bola sepak adalah sebahagian daripada permainan. Elakkan keputusan emosi dan bertaruh hanya dengan jumlah yang mampu anda kehilangan.

Pengecualian Diri

Jika pertaruhan mula menjejaskan kehidupan harian atau hubungan anda, gunakan ciri pengecualian diri pusy888 untuk berehat sementara atau kekal.

18 Tahun ke Atas Sahaja

Pertaruhan bola sepak di pusy888 adalah untuk pemain dewasa berumur 18 tahun ke atas sahaja. Pengesahan umur dijalankan semasa pendaftaran akaun.

 Amaran: Pertaruhan bola sepak boleh menjadi ketagihan dan menyebabkan masalah kewangan serius. Sila bertaruh dalam had kemampuan anda. Jika anda atau seseorang yang anda kenali memerlukan bantuan, hubungi Befrienders KL: 03-7627 2929. Layari juga halaman Permainan Bertanggungjawab kami untuk sumber dan alat bantuan lanjut.

Soalan Lazim – Bola Sepak pusy888

Jawapan kepada soalan yang paling kerap ditanya tentang pertaruhan bola sepak di pusy888

pusy888 menutup lebih 50 liga bola sepak dari seluruh dunia termasuk Liga Super Malaysia, Liga Premier Malaysia, Piala FA Malaysia, Piala Malaysia, English Premier League (EPL), La Liga Spanyol, Serie A Itali, Bundesliga Jerman, Ligue 1 Perancis, UEFA Champions League (UCL), UEFA Europa League, Piala Dunia FIFA, Piala Asia AFC, dan banyak liga lain dari Asia, Amerika Selatan dan Afrika. Jadual perlawanan dikemaskini setiap hari dan semua perlawanan besar mempunyai pilihan pertaruhan langsung (in-play) semasa perlawanan berlangsung.

Pertaruhan 1X2 membolehkan anda memilih antara tiga hasil: pasukan rumah menang (1), seri (X), atau pasukan tandang menang (2). Asian Handicap (AH) pula memberikan kelebihan atau kekurangan gol kepada pasukan untuk menyeimbangkan peluang. Contohnya AH -0.5 untuk JDT bermaksud JDT perlu menang sekurang-kurangnya 1 gol untuk pertaruhan AH anda menang. Kelebihan AH ialah ia menghapuskan kemungkinan seri dalam kebanyakan kes, memberikan nilai odd yang lebih baik berbanding pertaruhan 1X2 biasa terutamanya apabila terdapat perbezaan kekuatan yang jelas antara dua pasukan. AH sangat popular di kalangan pemain bola sepak Asia di pusy888.

Ya, pertaruhan langsung (in-play) tersedia untuk perlawanan Liga Super Malaysia dan semua liga besar lain di pusy888. Semasa perlawanan berlangsung, anda boleh memasang pertaruhan dengan odd yang dikemaskini secara automatik setiap beberapa saat mengikut situasi terkini perlawanan. Pasaran yang tersedia semasa pertaruhan langsung termasuk pemenang perlawanan, Asian Handicap semasa, Over/Under gol semasa, gol seterusnya, dan pelbagai pasaran khas lain bergantung kepada perlawanan. Ini membolehkan anda membuat keputusan pertaruhan berdasarkan apa yang anda nampak secara langsung dalam perlawanan tersebut.

Parlay bola sepak di pusy888 membolehkan anda menggabungkan dari 2 hingga 12 pilihan daripada perlawanan yang berbeza dalam satu tiket pertaruhan. Odd setiap pilihan didarabkan bersama untuk menghasilkan odd gabungan yang lebih tinggi. Contohnya jika anda pilih tiga perlawanan dengan odd 1.55, 1.55 dan 1.95, odd gabungan anda adalah 1.55 × 1.55 × 1.95 = 4.68x. Dengan RM100, kemenangan berpotensi anda adalah RM468. Walau bagaimanapun, semua pilihan dalam parlay mesti betul untuk anda menang — jika satu sahaja salah, keseluruhan parlay tewas. Anda juga boleh mencampurkan bola sepak dengan sukan lain seperti badminton atau e-sukan dalam satu parlay di pusy888.
English